Пушьянуга чурна Pushyanuga Choorna SDM, 100г
120,00
грн.
Має форму трав'яного порошку (чурна), головними компонентами якого є трави та спеції, що балансують згортання крові. Слово «пушья» в перекладі з санскриту означає – «живить, процвітаюча, годувальниця, квітка». Трави, що входять до складу препарату, збираються виключно в певному порядку у певний астрологічний період Пушья Накшатра.
Пушьянуга використовується в аюрведі для балансу кількості та якості менструальної крові й допомоги при менструальних розладах, особливо рясних, затяжних і хворобливих місячних, маткових кровотеч (менорагія), ендометріозі та лейкореї. Зміцнює та омолоджує жіночу репродуктивну систему, нормалізує гормональний баланс, регулює цикл, усуває біль.
Пушьянуга чурна ефективна для усунення застою та очищення крові, особливо в малому тазі та репродуктивних органах, усуває запалення, балансує усі три доши, але особливо Пітту. Використовується також при геморої, діареї, дизентерії та внутрішніх кровотечах.
Показання до застосування: рясні та хворобливі місячні, менорагія, маткова кровотеча, запалення в репродуктивних органах, аднексит, білі, вагінальні інфекції, ерозія шийки матки, порушення менструального циклу, безпліддя, ендометріоз, кіста яєчника, гормональний дисбаланс, геморой, внутрішні кровотечі.
Протипоказання: індивідуальна непереносність препарату, перший триместр вагітності, а також з обережністю в пубертатному періоді життя дівчаток і при тривалому прийомі.
Спосіб застосування: приймати внутрішньо 1/2 – 1 ч. л. 2-3 р. на день з теплою водою. Порошок сумісний з прийомом меду і молока. Препарат рекомендовано приймати за призначенням і під контролем аюрведичного лікаря.
Склад Пушьянуга чурна: Патха (Cyclea peltata), Джамболан (Syzygium cumini), Манго індійське (Mangifera indica), Бхадра (Aerva lanata), Барбарис індійський (Berberis aristata), Розелла (Hibiscus sabdariffa), Бавовняне дерево (Bombax malabaricum), Мімоза сором'язлива (Mimosa pudica), Лотос горіхоносний (Nelumbium speciosum), Шафран (Crocus), Атівіша (Aconitum heterophyllum), Муса (Cyperus rotundus), Білва (Aegle marmelos), Лодра (Symplocos racemosa), Червона охра (Red ochre), Катпхала (Myrica esculenta), Чорний перець (Piper nigrum), Імбир (Zingiber officinale), Виноград (Vitis vinifera), червоний Сандал (Pterocarpus santalinus), Шіонака (Oroxylum indicum), Холарена (Holarrhena antidysenterica), Гемідесмус (Hemidesmus indicus), Вудфордія фруктова (Woodfordia fruticosa), Яштімадху (Glycyrrhiza glabra), Арджуна (Arjuna myrobalan).
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
email
Ваш номер
Доставка
Адреса(для курєрської доставки)
Місто та номер відділення Нової пошти(доставка на відділення)
Made on
Tilda