Поіс ультра
amma
400,00
грн.
Створює оптимальні дієтологічні умови для осіб, які контролюють рівень глюкози в крові.

ФІТОКОМПЛЕКС НА ОСНОВІ ЕКСТРАКТІВ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН

СКЛАД:
Кожна капсула містить:

• 10:1 екстракт листя Джімнеми сильвестри (Gymnema sylvestre) – 150,0 мг,
• 10:1 екстракт фруктів Момордики харанції (Momordica charantia) – 150,0 мг,
• 8:1 екстракт насіння Гуньби сінної (Trigonella foenum-graecum) – 150,0 мг,
• 10:1екстракт насіння Євгенії ямболани(Eugenia jambolana)–110,0мг,
• 10:1 екстракт кори Птерокарпусу мішкоподібного(Pterocarpus marsupium) – 80,0 мг,
• 10:1 екстракт Якірців сланких (Tribulus terrestris) – 80,0 мг,
• 6:1 екстракт Мумійо (Asphaltum punjabianum) – 80,0 мг,
• желатинова капсула – 123,0 мг.
Не містить генетично модифікованих організмів і хімічних консервантів, зроблено на основі лікарських рослин.

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ 100 г продукту: білків – 7,8 г; жирів – 0,5 г; вуглеводів – 48,2 г.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ (КАЛОРІЙНІСТЬ) 100 г продукту: 220 ккал.

ФОРМА ВИПУСКУ:
желатинові капсули масою по 923,0 мг±7%, тридцять капсул (NoЗ0) у полімерному флаконі. Повний курс.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО СПОЖИВАННЯ:
може бути рекомендована лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування як джерело комплексу біологічно активних речовин рослинного походження з метою створення оптимальних дієтологічних умов для осіб, які контролюють рівень глюкози в крові.
СПРИЯЄ СТВОРЕННЮ ОПТИМАЛЬНИХ ДІЄТОЛОГІЧНИХ УМОВ ПРИ:
порушення обміну ліпопротеїдів та інші ліпідемії, порушення обміну вуглеводів, інсулінозалежність, неінсулі- нозалежність, ожиріння, хронічний цистит, інфекція сечови- відних шляхів, цукровий діабет, хронічні інфекції сечового тракту, гіперглікемія.
СПОСІБ ТА ТЕРМІН ЗАСТОСУВАННЯ:
Дорослим по 1 капсулі 1 раз на день за 30 хвилин до їжі або за рекомендацією лікаря. Не перевищувати денну норму, до 4 тижнів. При необхідності можливе довготривале прийман- ня. Дозування та тривалість можуть бути змінені фахівцем або лікарем зважаючи на стан пацієнта. Перед вживанням рекомендовано проконсультуватися з фахівцем або лікарем.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ:
Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, період лактації у жінок. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Побічних явищ та ускладнень після застосування не спостері- галось. В окремих випадках відзначається легка послаблююча дія. Не використовуйте після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці, або при порушенні цілісності упаковки.
Дієтична добавка не є лікарським засобом. Самолікування може завдати шкоди вашому здоров'ю.

Лікарські рослини
Джімнема сильвестра (Gymnema sylvestre)
Джерело: Аюрведична фармакопея.
Властивості: містить джімнемову кислоту. Допомагає регулювати рівень цукру в крові, підтримує утворення інсуліну в організмі, сприяє нормалізації обміну вуглеводів.

Момордика харанція (Momordica charantia)
Джерело: Аюрведична, Китайська фармакопея.
Властивості: містить амінокислоти, алкало- їди, сапоніни, феноли й олії. Плоди багаті на вітамін С, вітаміни групи В, кальцій і каротин. Застосовується для лікування псоріазу, екземи, вугрової висипки, фурункульозу, а також деяких застудних захворювань. Екстракт із плодів сприяє знищенню стафілококу й стрептококу, а також допомагає знизити рівень загального холестери- ну та рівень цукру в організмі.

Гуньба сінна (Trigonella foenum-graecum)
Джерело: Аюрведична, Європейська, Китай- ська, Російська фармакопея.
Властивості: містить білки, жири, вуглеводи; мінеральні речовини: залізо, калій, кальцій, магній, натрій, селен, фосфор, цинк; вітаміни: А, В1, В2, В9 (фолієва кислота), РР, С; активні речови- ни: стероїдні сапоніни, холін, лецитин, фітосте- роли, тригонелін; галактоманнан – «камедь гуньби сінної»; слизові й гіркі речовини. Порошок з насіння гуньби має цілющий вплив на серцево-судинну систему. Насіння гуньби сприяє зниженню рівня «поганого» холестерину в крові. Допомагає при діабеті. Вміщені в ній галактоман- нани сприяють перешкоджанню всмоктуванню цукру в кров і підвищують толерантність до глюкози. Крім того, вона містить практично всі важливі амінокислоти, які стимулюють вироблен- ня природного інсуліну.

Євгенія ямболана (Eugenia jambolana)
Джерело: Аюрведична фармакопея.
Властивості: містить дубильні речовини, смоли. Насіння сприяє зниженню рівня цукру в крові.

Птерокарпус мішкоподібний (Pterocarpus mar- supium)
Джерело: Аюрведична фармакопея.
Властивості: містить флавоноїди C-глюкозиди, (бензофуран, D-глюкопіранозид, гідроксібензі- ліден, гідроксібензіл, глюкопіранозид, а також – стільбен, птеростільбен і катехін-епікатехін. Птерокарпус має тонізуючі, в'яжучі, антисеп- тичні, протизапальні властивості. Використо- вують для балансу рівня цукру й нормалізації обміну речовин.

Якірці сланкі (Tribulis terrestris)
Джерело: Аюрведична, Британська фармакопея.
Властивості: містить стероїдні сапоніни (не менше ніж 0,7%), агліконом яких є діосгенін. Якірці сланкі мають антидепресивну, протиза- пальну, протидіабетичну дію, зокрема тому, що сприяють підвищенню рівня інсуліну.

Мумійо (Asphaltum punjabianum)
Джерело: Аюрведична фармакопея.
Властивості: містить мікроелементи, різнома- нітні амінокислоти та жирні кислоти. Застосовують при захворюванні сечостатевої системи, безплідді, ерозії жіночих статевих органів, запаленні молочної залози, харчових розладах, також діє як очищувач крові.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
email
Ваш номер
Доставка
Адреса(для курєрської доставки)
Місто та номер відділення Нової пошти(доставка на відділення)
Made on
Tilda