Бджолиний Хліб Перега апіпродукт / 35г

115,00
грн.
165,00
грн.
Для отримання цього продукту бджоли використовують квітковий пилок, а саме – бджолине обніжжя. Вони приносять його в осередок сота, заливають медом і створюють особливі умови, в яких відбуватися ферментація продукту. Тільки в стерильних умовах вулика, завдяки складним біохімічним процесам, в яких беруть участь ферменти бджолиних залоз, а також більше ста видів мікроорганізмів (дріжджі, гриби цукрові, лактобацили, водневі і молочнокислі бактерії), з цієї суміші утворюється перга (бджолиний хліб). В процесі молочнокислого бродіння та ферментації виробляється велика кількість біологічно активних речовин і вітамінів.
Перга є головним постачальником ліпідів з незамінними амінокислотами (лейцин, ізолейцин, треонін, метіонін, лізин, фенілаланін, триптофан, валін) і протеїну, а також чудово сприяє зміцненню імунітету і посиленню захисних сил організму у дітей і дорослих, в зв’язку з цим вона дуже важлива для ослабленого організму.

Під дією бджолиного хліба поліпшується приплив крові до нижньої частини тіла, завдяки цьому він застосовується при захворюваннях статевих органів – лікуванні аденоми передміхурової залози, чоловічого безпліддя і підвищення потенції.

Продукт робить позитивний вплив на діяльність ендокринної системи і ефективно знімає невротичні стани.

Також до складу перги входять мікроелементи (мідь, кальцій, магній, фосфор, марганець, хром, калій, залізо, кобальт, цинк, йод), провітамін А, вітаміни: А – ретинол, E – токоферол, С – аскорбінова кислота, D – кальциферол, Р – рибофлавоноїди, РР – нікотинамід, К – філохінолі, групи В (тіамін, ціанокобаламін, піридоксин, рибофлавін). Крім цього ще містить фенольні сполуки, фітогормони, ферменти і гормони, молочну кислоту (більше, ніж в пилку).

Властивості:
Покращує зір і пам’ять, знімає втому очей;
Сприятливий при серцево-судинних проблемах, підвищує еритроцити і гемоглобін, знижує ризик виникнення тромбофлебіту;
Сприяє зникненню застарілих болей в печінці, шлунку і кишечнику;
Ефективний при порушеннях шлунково-кишкового тракту та під час дисбактеріозу, допомагає нормалізації корисної мікрофлори кишечника;
Обов’язковий для організму до та після операції, підвищує життєвий тонус, потенцію;
Запобігає патології під час вагітності і токсикоз, прибирає невротичний стан;
Ефективно покращує самопочуття і підвищує загальний обмін речовин.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва.

Застосування:
Дорослим та дітям з 10 років необхідно приймати по одному/два грами це п’ять/сім гранул тричі на день, за пів години до їжі.
Дітям розраховується окремо, але не більше одного граму за прийом.
Розсмоктуючи як найдовше тримати у роті, не запивати водою.
Курсу прийому – 30 днів. Через три місяці його потрібно повторити.
Перга в рідкісних випадках але все ж може викликати алергію, тому в перший прийом беремо 1 гранулу і кладемо під язик, тримаємо так до повного розсмоктування. Якщо ознак алергії не виявлено, то приймаємо далі з кожним разом додаючи по 1 гранулі.

Made on
Tilda