Меносан Menosan Himalaya, 60таб

480,00
грн.
Трави, що входять в аюрведичний препарат Меносан, містять природні рослинні естрогени (або фітоестрогени) і рекомендуються жінкам у період менопаузи. 
Дія фітокомпозиції
МЕНОСАН містить фітоестрогени, які діють через механізми, що залежать від рецепторів естрогену. Фітоестрогени зв'язуються з рецепторами естрогену і виробляють ефекти, подібні до вироблення естрогену в організмі. Меносан допомагає полегшити неприємні прояви синдрому менопаузи (гарячі припливи, пітливість, серцебиття, сухість піхви, різка зміна настрою, ожиріння, безсоння та ін.).
Натуральний аюрведичний засіб при клімаксі Menosan:
покращує використання гормонів та регулює загальний гормональний баланс;
допомагає з перепадами настрою, зменшує припливи, дратівливість та безсоння;
забезпечує регулювання функції сечового тракту;
забезпечує почуття добробуту;
підтримує зручний постклімактеричний стан;
є ідеальною альтернативою гормональної терапії, оскільки це природний препарат, що не має побічних ефектів.
Menosan пропонує широкий підхід для збереження жіночого здоров'я, сприяє фізичному та емоційному комфорту в період менопаузи та постменопаузи. Аюрведичний препарат Menosan також можна купити для звільнення від набридливих симптомів, як: підвищена пітливість, безсоння та головний біль, пов'язані з менопаузою.
Показання
Природна та хірургічна менопауза
Поліпшення стану організму під час менопаузи.
Дозування
Найкращий час прийому з 15-17 години. Приймати за 1 годину до або через 2 години після їжі – 1 таблетка вранці та ввечері, курс 12-18 місяців. Будь ласка, проконсультуйтеся з вашим аюрведичним лікарем. Меносан, як відомо, не має жодних побічних ефектів, якщо приймається згідно з запропонованим дозуванням.
Кожна таблетка Менозану містить:
Ashoka (Saraca indica) 130мг Shatavari (Спаржа Кистиста, Asparagus racemosus) 110мг Кукутандатвак 125мг

Made on
Tilda