ЗЕЛЕНИЙ МЕД АПІПРОДУКТ

110,00
грн.
158,00
грн.
З’єднання натурального меду і спіруліни робить продукт дуже цінним і корисним для нормального функціонування багатьох систем організму. Його вживання значно зменшує ризик формування онкологічних хвороб, допомагає налагодженню артеріального тиску, сприяє лікуванню залізодефіцитної анемії, авітамінозів, покращує зір.
Зелений мед ефективно забезпечує відновлення організму після важких операцій і фізичних навантажень. Він відмінно покращує апетит у дітей, ефективно відновлює сили і покращує загальне самопочуття.
Мед – це особливий і дуже корисний для організму продукт. У його складі міститься багато цінних речовин, які так важливі людині: глюкоза, білки, фруктоза, вітаміни, мінеральні речовини і органічні кислоти. Він є відмінним засобом для зняття головного болю, при зниженні працездатності і пригніченому настрої. Його широко використовують при лікуванні запалень дихальних шляхів, хвороб серця, легеневих захворюваннях, порушеннях функціонування жовчного міхура і печінки, очних хворобах, гінекологічних захворюваннях, а також позитивні результати мед дає при пародонтозі, стоматиті або зубній болі.
Спіруліна – це синьо-зелена мікроводорость, яка є найдавнішою на землі рослиною (вік 3,5 млрд років). Це джерело майже всіх відомих на сьогоднішній день антиоксидантів, які гальмують окислювальні процеси, що призводять до старіння організму, і перешкоджають росту ракових пухлин. Вона містить важливий комплекс цінних для організму людини речовин: велика кількість мікро і макроелементів (залізо, магній, цинк, йод, мідь, фосфор, селен, марганець, кальцій), практично всі вітаміни (за винятком вітаміну D), всі незамінні амінокислоти і багато інших активних елементів, деякі з яких практично не зустрічаються в рослинній їжі. Внесення спіруліни в натуральний мед розширює можливості її вживання і покращує смакові якості. Складається в основному з білків (до 70% по загальній масі), представлених в легко засвоюваній формі, і майже не має жирів.
В якості харчової добавки спіруліна може застосовуватися всіма – починаючи з дітей від одного року і закінчуючи літніми людьми. Ще вона принесе багато користі вагітним і годуючим груддю жінкам.
Люди, які вживають водорість в їжу, щоразу відчувають прилив сил і енергії. А в поєднанні з цілющими якостями меду істотно збільшується стійкість людського організму до несприятливих факторів навколишнього середовища.
Показання до застосування:
 • Для швидкого відновлення організму після перенесених захворювань, операцій
 • Фізичні та розумові навантаження, стрес
 • Профілактика вірусних та простудних хвороб
 • Анемія, авітаміноз
 • У період зміни пір року, щоб допомогти організму перебудуватися
 • Як антиоксидант для людей, які живуть або працюють в екологічно несприятливих районах
Властивості:
 • Очищує організм від шлаків, токсинів, важких металів, радіонуклідів;
 • Ефективно компенсує вітамінно-мінеральну недостатність;
 • Підвищує гемоглобін, включно у вагітних;
 • Підтримує здоров’я усіх систем організму;
 • Відмінно покращує апетит у дітей, чудово відновлює сили і покращує загальне самопочуття;
 • Зменшує ймовірність розвитку мастопатії у жінок;
 • Джерело фікоціаніну, яке зупиняє ріст ракових клітин.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва.
Дорослим і дітям з 10 років приймати рекомендується за 30 хвилин до їди, по 1 мірній ложці два рази на день.
Дитяче дозування розраховується індивідуально.
Продукт необхідно тримати в роті до повного розчинення.
Курс прийому: 1 місяць. У деяких випадках можна продовжити вживання до трьох місяців.

Made on
Tilda