Аміріпаш ультра
amma
400,00
грн.
Створює оптимальні дієтологічні умови для функціонування імунної системи

ФІТОКОМПЛЕКС НА ОСНОВІ ЕКСТРАКТІВ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН

СКЛАД:
Кожна капсула містить:
• 15:1 екстракт листя Камелії чайної (Camellia sinensis) – 80,0 мг,
• 7:1 екстракт фруктів Філлантусу ембліки (Phyllanthus emblica) – 80,0 мг,
• 7:1 екстракт фруктів Терміналії хебули (Terminalia chebula) – 80,0 мг,
• 6:1 екстракт Мумійо (Asphaltum punjabianum) – 80,0 мг,
• 5:1 екстракт фруктів Терміналії белерики (Terminalia bellirica) – 80,0 мг,
• 12:1 екстракт кореня Часнику (Allium sativum) – 60,0 мг,
• 6:1 екстракт кореня Солодки голої (Glycyrrhiza glabra) – 60,0 мг,
• 10:1 екстракт камеді Гіркої мирри (Commiphora mukul) – 40,0 мг,
• 10:1 екстракт кореня Тиноспори серцелистої (Tinospora cordifolia) – 40,0 мг,
• 8:1 екстракт листя Азадірахти індійської (Azadirachta indica) – 40,0 мг,
• 12:1 екстракт листя Алое вера (Aloe vera) – 30,0 мг,
• 10:1 екстракт кореня Спаржі гроновидної (Asparagus racemosus) – 30,0 мг,
• 8:1 екстракт кореня Вітанії снодійної (Withania somnifera) – 30,0 мг,
• 10:1 екстракт Пасліну чорного (Solanum nigrum) – 25,0 мг,
• 10:1 екстракт рослини Центелли азіатської (Centella asiatica) – 25,0 мг,
• 10:1 екстракт кореня Берхавії розлогої (Boerhavia diffusa) – 10,0 мг,
• 5:1 екстракт фруктів Перцю довгого (Piper longum) – 10,0 мг,
• желатинова капсула – 123,0 мг.
Не містить генетично модифікованих організмів і хімічних консервантів, зроблено на основі лікарських рослин.

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ 100 г продукту: білків – 7,7 г; жирів – 0,5 г; вуглеводів – 45,2 г.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ (КАЛОРІЙНІСТЬ) 100 г продукту: 226 ккал. ФОРМА ВИПУСКУ: желатинові капсули масою по 923,0 мг±7%, тридцять капсул (№З0) у полімерному флаконі. Повний курс.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО СПОЖИВАННЯ: може бути рекомендована лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування як джерело комплексу біологічно активних речовин рослинного походження з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування імунної системи.
СПРИЯЄ СТВОРЕННЮ ОПТИМАЛЬНИХ ДІЄТОЛОГІЧНИХ УМОВ ПРИ: будь-якому захворюванні: порушенні метаболізму, виснаженні, зниженні імунітету, занепаду сил, фізичній, розумовій, сексуальній слабкості та депресії, захворюванні серцево-судинної системи, бронхо-легеневого апарату й сечостатевої системи, слабкому травленні та зниженні апетиту (особливо в дітей і людей похилого віку), синдромі імунодефіциту, синдромі хронічної втоми.
СПОСІБ ТА ТЕРМІН ЗАСТОСУВАННЯ: Дорослим по 1 капсулі 1 раз на день за 30 хвилин до їжі або за рекомендацією лікаря. Не перевищувати денну норму, до 4 тижнів. При необхідності можливе довготривале приймання. Дозування та тривалість можуть бути змінені фахівцем або лікарем зважаючи на стан пацієнта. Перед вживанням рекомендовано проконсультуватися з фахівцем або лікарем.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ: Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, період лактації у жінок. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Побічних явищ та ускладнень після застосування не спостерігалось. В окремих випадках відзначається легка послаблююча дія. Не використовуйте після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці, або при порушенні цілісності упаковки.
Дієтична добавка не є лікарським засобом. Самолікування може завдати шкоди вашому здоров'ю.

Лікарські рослини
Філлантус ембліка (Phyllanthus emblica)
Джерело: Аюрведична, Російська, Британська фармакопея.
Властивості: плоди містять у значній кількості аскорбінову та нікотинову кислоти, каротин, рибофлавін, тіаміну бромід, метіонін, триптофан, кальцій, залізо та фосфор. Застосовують для нормалізації функцій усіх систем і органів, для зняття запальних процесів, регенерації тканин, імунного захисту, підвищення розумових здібностей, омолодження організму та захисту від шкідливих впливів, для запобігання старіння, очищення печінки та інших систем і органів.

Вітанія снодійна (Withania somnifera)
Джерело: Аюрведична, Британська фармакопея.
Властивості: містить алкалоїди групи тропану (3-α-тіглоілоксітропан), а також анагігрін, анаферін, кускогігрін, ізопелетерін, тропін. Застосовується як діуретик, сприяє підвищенню обмінних процесів в організмі.

Спаржа гроновидна (Asparagus racemosus)
Джерело: Аюрведична, Європейська, Китайська фармакопея.
Властивості: містить амінокислоту аспарагін, слиз, крохмаль, цукор, стирол. Використовують як тонізуючий, відхаркувальний, жарознижувальний і сечогінний засіб, а також як засіб, що сприяє лактації.

Алое вера (Aloe vera)
Джерело: Аюрведична, Європейська, Російська фармакопея.
Властивості: містить С-глікозиди та смоли. Основне застосування – як проносний (очищувальний) засіб. Застосовують при захворюваннях очей, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, бронхіальній астмі й інших захворюваннях.

Камелія чайна (Camellia sinensis)
Джерело: Аюрведична фармакопея.
Властивості: містить стероїдні сапоніни, 22–25% жирної олії, 30% крохмалю та стерини – стигмастерин і β, γ-сітостерин, до 8,5% білка. Є також кумарини, вітаміни – аскорбінова кислота (понад 0,23%), тіамін, рибофлавін, піридоксин, філохінон, нікотинова й пантотенова кислоти, ефірна олія. Застосовують як засіб для поліпшення коронарного кровообігу, як сечогінний засіб при порушеннях кровообігу серцевого й ниркового походження. Завдяки наявності кофеїну й дубильних речовин використовується як протиотрута при отруєнні наркотичними речовинами й алкоголем.

Терміналія хебула (Terminalia chebula)
Джерело: Аюрведична, Російська, Британська фармакопея.
Властивості: плоди містять дубільні речовини та галову кислоту, а також таніни, β-сітостерол та антиоксиданти. Застосовується як серцевий тонізуючий засіб, при розладах кишечника, кашлі, збільшенні селезінки, гемороїдальних і маткових кровотечах, вважається ефективним засобом при лікуванні бактеріальної дизентерії.

Перець довгий (Piper longum)
Джерело: Аюрведична, Європейська фармакопея.
Властивості: корінь містить алкалоїди піперидин і піперлонгумінін, дигідростігмастерол, восковий алкалоїд N-ізобутил-декатранс-2-транс-4-дієнамід, терпенові речовини. Застосовується при лікуванні шлунково-кишкових захворювань, а також хворобах печінки та селезінки.

Часник (Allium sativum)
Джерело: Аюрведична, Європейська фармакопея.
Властивості: містить ефірну олію, глюкозид алін, йод, полісахариди, сірковмісні речовини та фітонциди. Застосовується при атонії кишечника, метеоризмі, колітах, дизентерії та як протигельмінтний засіб, сприяє припиненню процесів гниття та бродіння в кишечнику, вживають при гіпертонічній хворобі й атеросклерозі. Є позитивні результати при лікуванні трихомонадних кольпітів, деяких захворювань вуха, легенів, гнійних виразок і ран тощо.

Солодка гола (Glycyrrhiza glabra)
Джерело: Аюрведична, Російська, Британська фармакопея.
Властивості: містить тритерпеновий сапонін гліциризин – кальцієва та калієва солі гліциризинової кислоти. Застосовують як протизапальний, спазмолітичний і антисекреторний засіб при гіперацидному гастриті, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки.

Паслін чорний (Solanum nigrum)
Джерело: Аюрведична, Європейська фармакопея.
Властивості: містить стероїдні алкалоїди, головним чином соласонін і соламаргін, агліконом яких є соласодін, який використовується для отримання прогестерону, а також для синтезу кортизону й інших стероїдних гормонів. Застосовується при гіпертонічній хворобі й атеросклерозі, головних болях, неврозах, епілепсії, істерії, подагричних і ревматичних болях, кольках у шлунку та кишечнику. Препарати пасльону рекомендуються при лихоманці та простудних захворюваннях, вушних болях, проносах, пієлітах, циститах і дисменореї.

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
email
Ваш номер
Доставка
Адреса(для курєрської доставки)
Місто та номер відділення Нової пошти(доставка на відділення)
Made on
Tilda