Арогья вардхіні (60 таб)

280,00
грн.
АРОГЬЯ ВАРДХІНІ - натуральний препарат, який дає ефективне рішення дуже великої кількості проблем зі здоров'ям. Це одне з кращих засобів для захисту і відновлення печінки. Його можна застосовувати як для лікування від хвороби, так і для відновлення після неї. Застосування препарату вкрай корисно після зловживання алкоголем, так як він захищає печінку від його згубного впливу. Засіб сприяє врівноважуванню Тридоші і стимуляції обміну речовин. Він призначається для лікування печінки і селезінки, гепатиту, високому рівні холестерину, синдромі подразненого кишечника і багатьох інших.

Він корисний при:
- захворюваннях серцево-судинної системи;
- при порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту (печінки, селезінки, жовчного міхура);
- при шкірних хворобах;
- а також захворюваннях зубів і ясен;
- дисфункції щитовидної залози;
- надмірній вазі;
- цукровому діабеті.

Склад
Параду (Shuddha parad). Перероблена ртуть. Що пройшла спеціальну обробку, стає абсолютно безпечною для організму. Підвищує опірність організму до хвороб, насичує його енергією, омолоджує, допомагає відновити постраждалі тканини організму, стимулює розумову діяльність, є антисептиком.
Залізо очищене (Loha bhasma). Спеціальним чином подрібнене і за допомогою трав оброблене залізо. Завдяки цьому воно набуває цілющих властивостей і легко засвоюється організмом, на відміну від сучасних мінеральних добавок. Допомагає при анемії, стабілізує стан щитовидної залози, добре впливає на стан шкіри, волосся, нігтів, кісток, відновлює імунітет.
Тамра бхасма (Cuprum). Спеціальним чином оброблена і очищена зола міді. Допомагає при асциті, хворобах шлунково-кишкового тракту, діабеті, виснаженні, слабкості, порушеннях зору, судомах, хворобах шкіри, непрохідності кишечника.
Амла (Emblica officinalis). Допомагає нормалізувати рівень глюкози в крові, підтримує здоров'я серця. В 100г м'якоті плодів цієї рослини міститься в 30 разів більше вітаміну С, ніж в апельсині. Вона зміцнює зуби і кістки, сприяє росту волосся, покращує травлення, обмін речовин, підвищує імунітет. Допомагає синтезувати гемоглобін, очищає від токсинів печінку і інші внутрішні органи. Плід надає омолоджуючу дію, нейтралізує і виводить важкі метали і вільні радикали.
Харітаки (Terminalia chebula). Відома омолоджуюча рослина. Зповільнює посивіння волосся і прискорює їх зростання, позитивно впливає на пам'ять і зір, лікує хвороби легенів і травної системи, діє як м'який проносний засіб, покращує імунітет і нормалізує травлення. Допомагає позбутися від паразитів, допомагає відновити нормальну мікрофлору кишечника.
Бібхітакі (Terminalia belerica). Омолоджуюча рослина має тонізуючу, протиглистну, послаблюючу дію. Допомагає при цілому ряді хвороб, а також упорядковує високу вата-дошу. Виводить камені з травного тракту і позитивно вплив на всі функції організму.
Шиладжит (Asphaltum). Зповільнює процеси старіння, володіє позитивним впливом на величезну кількість захворювань, збільшує витривалість, позитивно впливає на стан імунної системи, відновлює після фізичного напруження.
Made on
Tilda