Лактовіт апіпродукт / 60 таб

Апіпродукт
140,00
грн.
195,00
грн.
Лактовіт робить позитивний вплив на мембрани нервової системи, дає позитивний результат при лікуванні печінки і шлунка, а також сприяє налагодженню клітинного дихання і речовинного обміну в головному мозку. Препарат ефективно стабілізує артеріальний тиск, а завдяки збільшеному вмісту заліза бере активну участь в поліпшенні формули крові.
Продукт являє собою таблетки з маточним молочком на основі квіткового пилку.
Бджолине маточне молочко – це дивовижний, унікальний і дуже корисний продукт, який є потужним біологічним стимулятором. Воно має збалансоване поєднання мікроелементів з усіх відомих біологічних стимуляторів і завдяки цьому володіє виключно цілющими властивостями. У ньому також знаходяться речовини, які потрібні для існування і побудови живого організму. Продукт рекомендується дітям, літнім людям (дуже добре відновлює сили), годуючим матерям (збільшує лактацію), гіпер – і гіпотонікам, а також робить позитивний вплив при стресах і депресіях. Ефективну дію маточне молочко проявляє після пологів з великою крововтратою, хірургічних втручань і при анемії. Його вплив визначається сукупним ефектом, який завжди призводить до загального збільшення життєвих сил організму.
Бджолине обніжжя (пилок квітковий) зібране медоносними бджолами – це чоловічі статеві клітини покритонасінних рослин, які склеєні секретами її залоз в гранули. Це готовий консервант великої кількості амінокислот, мікроелементів, вітамінів, а також інших біологічно активних речовин. Пилок багатий калієм, міддю, фосфором, залізом, цинком, кобальтом, кальцієм, марганцем, хромом, йодом і багатьма іншими елементами. В його складі присутні незамінні амінокислоти, які не виробляються в організмі людини. Пилок забезпечений багатьма основними вітамінами, включаючи вітаміни групи В, каротиноїди, вітаміни Е, С, D, P, PP, К та інші. Більш того з нього виділені ферменти, флавоноїди і ситостерини, які відіграють значну роль в регуляції важливих біохімічних процесів в організмі, а також обміні речовин. Пилок сприяє зменшенню рівня холестерину в крові, налагодженню роботи ендокринної та нервової систем, а також ефективно стимулює імунну систему. Він корисний при сезонних алергіях, завдяки тому, що в своєму складі має білки, вітаміни і мінерали, які подібні звичайним харчовим продуктам.
Властивості:
  • Покращує зір та стабілізує регенеративні процеси в роговій оболонці ока, знімає втому очей;
  • Ефективно знижує стан анемії;
  • Нейтралізує депресії та стабілізує психоемоційний стан;
  • Покращує серцеву діяльність, підвищує імунітет та адаптаційні можливості організму;
  • Підвищує лактацію при годуванні немовля;
  • Знімає втому, надає життєвих сил, покращує загальне самопочуття;
  • Нормалізує роботу ендокринної системи, печінки та шлунку;
  • Добре впливає на стан шкіри, волосся та нігтів.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва.
Застосування:
Дорослим та дітям з 14 років необхідно приймати засіб по одній таблетці розсмоктуючи як найдовше, двічі на день, за пів години до їжі.
Приймати о першій половині дня, не пізніше 17-00.
Тривалість ефективного курсу 30 днів. Через місяць курс знову повторити.
Увага! Перед застосуванням зробити алерго-пробу а саме нанести препарат на шкіру зап’ястка або слизову ротової порожнини, та спостерігати не менше тридцяти хвилин. У разі виявлення алергії, прийом препарату Заборонено.

Made on
Tilda