Маточне Молочко, абсорбоване, апіпродукт/ 25 пакетиків (стіків)

150,00
грн.
210,00
грн.
Маточне молочко – це дуже корисний продукт, який секретується глотковими і верхньощелепними залозами молодих робочих бджіл. Вони виділяють його в спеціальні стільники – маточники, де відбувається розвиток матки бджіл. Це досить насичена поживна суміш, в якій є всі основні речовини, потрібні для побудови і існування живого організму (вітаміни, амінокислоти, велика кількість різних мінеральних сполук).
Молочко містить такі важливі елементи як цинк, марганець, кобальт, золото, магній, залізо, кремній, кальцій, калій, натрій, фосфор. Воно здатне самостійно стерилізуватися, за рахунок чого бактерії в ньому розмножуватися не можуть.
Воно відмінно сприяє нормалізації ваги, розщепленню жирів, відновленню тонусу судин і їх прохідності, тканинного дихання, а також допомагає поліпшити дихальну, дренажну функцію легенів, здатність міокарда до скорочень.
Завдяки чудодійним властивостям його використовують при лікуванні інфаркту міокарда, бронхіальної астми та астматичного бронхіту, атеросклерозу, туберкульозу, вегето-судинної дистонії, неврозів і багатьох інших хвороб. Його вживання разом з основними засобами лікування (призначеними лікарем) сприяє якнайшвидшому одужанню і при цьому знижується вплив медикаментозного навантаження на організм хворого.
Маточне молочко характеризується ефективними антибактеріальні властивості. Навіть при розведенні в 70 разів воно здатне вбивати золотистий стафілокок. За рахунок цього, молочко є дуже потужним природним антисептиком.
Властивості:
  • Підвищує життєвий тонус особливо в післяопераційний період;
  • Має чудовий вплив на нервову, гормональну та ендокринну систему організму;
  • Налагоджує роботу шлунково – кишкового тракту, нирок ,печінки (виводить токсини) і органів дихання;
  • Покращує концентрацію та зір, пам’ять, вирішує проблеми старечої слабкості та сповільнює процеси старіння;
  • Сприяє нормальному розвитку, регулює апетит, а також покращує засвоюваність харчових продуктів;
  • Ефективний під час вегето-судинної дистонії є потужним антиоксидантом;
  • Регулює артеріальний тиск;
  • Має виражену здатність обмежувати вплив стресу, а також будь-яких токсичних речовин на організм (прискорює виведення токсинів), що призводять до порушення роботи імунної системи;
  • Сприяє підвищенню імунітету, очищенню судин від бляшок, розрідженню крові, зниженню рівня холестерину і цукру;
  • Покращує якість молока під час годування немовля та лактацію.
Протипоказання: хвороба Аддісона, висока індивідуальна чутливість до інгредієнтів засобу, гострі захворювання надниркових залоз.
Форма випуску: порошок в стіках по 1,5 г.
Дорослим по одному стіку, два рази на день, за пів години до їжі.
Приймати о першій половині дня, не пізніше 16-00.
Розсмоктуючи, як найдовше тримати у роті під язиком. При необхідності запити невеликою кількістю води.
Тривалість курсу прийому – 25 днів.
Якщо ви перенесли важку хворобу, складну операцію, пологи або виснаження, засіб ефективно відновить сили за лічені дні. Необхідно 20 днів приймати продукт, далі зробити перерву 10 днів, а потім знову відновити 20-ти денний курс.
Увага! Перед застосуванням зробити алерго-пробу, а саме нанести препарат на шкіру зап’ястка або слизову ротової порожнини, та спостерігати не менше тридцяти хвилин. У разі виявлення алергії, прийом препарату Заборонено.

Made on
Tilda