Куркума мелена, 50г

70,00
грн.
Куркума має понад 100 компонентів, включаючи корисні хімічні речовини і вітаміни.
Приготування їжі з куркумою і вживання її на регулярній основі стане хорошою профілактикою багатьох інфекційних і хронічних захворювань.
Куркума багата вітамінами В, С, Е і К, кожен з яких благотворно впливає на організм. Приправа відновлює баланс макро - і мікроелементів, серед яких залізо, мідь, цинк, селен, кальцій, калій, фосфор і натрій.
Куркума відома людству протягом 4000 років. За цей час вона стала важливим компонентом народної медицини, а останнім часом широко застосовується і в традиційній. Корисні властивості куркумину та інших речовин зі складу спеції підтверджуються численними клінічними і лабораторними дослідженнями.
Куркуму корисна при:
- проблемах з кістками і суглобами. Кальцій у складі спеції зміцнює кісткову тканину, допомагає боротися з артритом та покращує антиоксидантний захист. Паста з куркуми застосовується для прискорення загоєння переломів і ремоделювання кісткової тканини, а також зменшує біль при лікуванні суглобів;
- розладі шлунка і травної системи в цілому. Куркумін захищає травний тракт від порушення кислотного балансу, перешкоджає розмноженню хвороботворної мікрофлори і полегшує здуття живота, знижуючи утворення газів. Він заспокоює шлункові виразки і запалення, захищає підшлункову залозу, нейтралізує панкреатит;
- хворобах крові і серцево-судинної системи. Куркуму корисно вживати страждають від анемії. Завдяки антитромбоцитарним властивостям вона розріджує кров, тим самим знижуючи ймовірність інсульту і утворення тромбів. Також він нормалізує рівень холестерину в крові, захищає селезінку і виводить токсичні важкі метали.

Корінь куркуми має безліч корисних властивостей, які зачіпають кожну систему організму. Її вживають для профілактики захворювань і зміцнення імунітету, виведення токсинів з печінки, а також загальної користі. Дієтичні норми куркуми (до 8 гр) засвоюються організмом без проблем, тому можуть вживатися без протипоказань.
Made on
Tilda