Набір для догляду за обличчям - КОРОЛІВСЬКИЙ КОКОС

1800,00
грн.
КОРОЛІВСЬКИЙ КОКОС - Крем для вмивання обличчя 100 мл.
Насичена, м'яка піностворююча формула поєднана з чистою кокосовою олією першого віджиму. Багатий поживними вітамінами і захисними антиоксидантами, які допомагають видаляти забруднення і захищати баланс шкіри.

 КОРОЛІВСЬКИЙ КОКОС - Олія для нічного відновлення та пружності шкіри обличчя 30 мл.
Дуже ніжна очищаюча формула з чистою кокосовою олією першого віджиму. Багата поживними вітамінами і захисними антиоксидантами, які допомагають захистити шкіру від сухості і поліпшити природний баланс шкіри.
 КОРОЛІВСЬКИЙ КОКОС - Очищаючий скраб для обличчя та тіла, 25 г.
Унікальний 100% натуральний комплекс чистої кокосової олії і кристалів кокоса першого віджиму. Багатий поживними вітамінами і захисними антиоксидантами для відлущування, очищення і оновлення шкіри. Зволожує, розгладжує обличчя, миттєво роблячи шкіру більш м'якою і сяючою.
 КОРОЛІВСЬКИЙ КОКОС - Заспокійливий зволожуючий крем для обличчя, 10г.
Ультра-багата формула з чистою кокосовою олією першого віджиму. Багата поживними вітамінами і захисними антиоксидантами, які допомагають зміцнити і відновити шкіру, захищаючи від сухості. Зволожує, пом'якшує і розгладжує шкіру, захищає від негоди, вирівнює тон шкіри та омолоджує.
 КОРОЛІВСЬКИЙ КОКОС - Маска для сяяння обличчя, 10г.
Насичена кремоподібна формула з чистою кокосовою олією першого віджиму. Багата поживними вітамінами і захисними антиоксидантами, які глибоко очищають, заспокоюють і зволожують шкіру після перебування на сонці, сприяючи природному балансу.
Made on
Tilda