Гідролат Шавлії лікарської (125 мл)

560,00
грн.
ГІДРОЛАТ ШАВЛІЇ ЛІКАРСЬКОЇ

Потужний антиоксидант і стимулятор життєвої енергії. Чистить простір, в якому з'являється негативна енергія, звільняє від привнесеної негативної енергії.

Відновлює роботу кори надниркових залоз, допомагає організму відновлюватися при хронічних стресах. Добре стимулює мислення і психіку, відновлює життєві сили, структуру і функції клітин, допомагає вийти на нові рівні енергії. У разі хронічної втоми гідролат виробляє подвійний ефект: негайно підвищує життєву енергію і захищає від бактерій, вірусів, грибків. Нормалізує роботу вегетативної нервової системи (водний дисбаланс, набряки, асцит, пітливість пахв і ніг), усуває дисбаланс симпатичного і парасимпатичного відділів НС.

Чистить лімфу і стимулює роботу лімфатичної і венозної системи. Застосовується при хронічному тонзиліті, ангінах, простудах, хронічних запаленнях горла і носа.

Вибудовує баланс роботи травної системи: при втраті апетиту підвищує його, і при підвищеному апетиті знімає відчуття голоду. Нормалізує дисбаланс гормональної системи, менструальні цикли, усуває симптоми ПМС, менопаузи, кольки, здуття живота.

Комбінується всередину з гідролатом ялівцю, евкаліпта.

Потужний засіб попередження старіння шкіри, запобігає появі мімічних та вікових зморшок, тонізує нормальну і комбіновану шкіру, захищає від шкідливого впливу сонця, вітру, бруду в повітрі і холоду. Володіє злегка в'язким дією, можна використовувати і для жирної шкіри. Класичний оздоровлювач волосся: зміцнює цибулину, тіло волоска, запобігає випаданню.
Застосування:
Всередину: 1 чайну ложку гідролата розвести на 0.5л очищеної води. Пити протягом дня, незалежно від прийому їжі. Можна цю ж кількість гідролата розбавити невеликою кількістю води і випити в один прийом.
Курс 3 тижні. Перерва не менше 1 тижня.
Made on
Tilda