Убтан «Антивіковий», 90г, TRIUGA

100,00
грн.
Якісне очищення шкіри – запорука її здоров’я та краси. Очищення – це найбільш важливий етап у догляді, в будь-якому віці, для будь-якого типу шкіри. Використання хімічних і агресивних засобів для очищення призводить до порушення бар’єрних функцій шкіри, робить її беззахисною перед мікробами. Неправильне очищення може призвести до шкірних захворювань.
Убтан – стародавній індійський засіб на основі борошна, глини, ефірних олій і аюрведичних трав. Ніжно, але ефективно очищає шкіру від забруднень, усуває ороговілі клітини, виводить токсини, насичує цінними речовинами, які необхідні для здоров’я та краси епідермісу. Освіжає, заспокоює, покращує колір обличчя. Може замінити мило, пінку для вмивання, скраб і маску.

Спосіб застосування:
Використання убтану протягом 21 дня (період оновлення клітин) дозволяє відновити захисні та регенеруючі властивості шкіри. Як результат – здорова і красива шкіра.
Для обличчя: ½ чайної ложки суміші розвести до пастоподібного стану теплою водою, відваром трав або молоком. Нанести на обличчя, трохи помасажувати. Залишити на 2-3 хвилини, ретельно змити водою.
Для тіла: необхідну кількість суміші підібрати індивідуально, методом проб. Для дії убтану за принципом маски, рекомендується 1-2 рази на тиждень залишати його на 10-15 хв для більш глибокого очищення шкіри.
Склад:
Глина ЧОРНА / BLACK CLAY, БОРОШНО нутове / CHICKPEA FLOUR, БОРОШНО льону / BARKY FLOUR, борошно вівсяне / OATMEAL FLOUR, борошно твердих сортів пшениці / FLOUR OF DURUM WHEAT, ТРАВА Шикакай / SHIKAKAI GRASS, МЯТА / MINT, Меліса /, MELISSA, ГУАВА / GUAVA, Ашваганда / ASHVAGANDA, Шатаварі / SHATAVARI, Солодка / LICORICE, ФЕНХЕЛЬ / FENNEL, Олія гірчична / MUSTARD OIL, ефірна олія м’яти / MINT ESSENTIAL OIL, феноксіетанол / PHENOXYETHANOL, ЕТІЛГЕКСІЛГЛІЦЕРІН / ETHYLHEXYLGLYCERIN.

Made on
Tilda