Убтан «Чиста шкіра», 90г, TRIUGA

100,00
грн.
Якісне очищення шкіри – запорука її здоров’я та краси.
Найперший і важливий етап у догляді, в будь-якому віці для будь-якого типу шкіри. Використання хімічних і агресивних засобів для очищення, призводить до порушення бар’єрних функцій шкіри, робить її беззахисною перед мікробами. Неправильне очищення може призвести до шкірних захворювань.
Убтан- стародавній індійській засіб на основі борошна, глини, ефірних масел і аюрведичних трав. Ніжно, але ефективно очищає шкіру від забруднень, усуває ороговілі клітини, виводить токсини, насичує цінними речовинами, які необхідні для її здоров’я та краси. Освіжає, заспокоює, покращує колір обличчя. Може замінити мило, пінку для вмивання, скраб і маску.

Використання Убтан протягом 21 дня (період оновлення клітин) дозволить відновити захисні і регенеруючі властивості шкіри. Як результат – здорова і красива шкіра.
Застосування:
Для обличчя: ½ чайної ложки суміші розвести до пастоподібного стану теплою водою, відваром трав або молоком. Нанести на обличчя, трохи помасажувати. Залишити на 2-3 хвилини, ретельно змити водою.
Для тіла: необхідну кількість суміші підібрати індивідуально, методом проб. Для дії Убтан за принципом маски рекомендується 1-2 рази на тиждень залишати його на 10-15 хв. для більш глибокого очищення шкіри.
Склад:
Глина блакитна / BLUE CLAY, Борошно нутовая / CHICKPEA FLOUR, Борошно лляне / LION FLOUR, Борошно твердих сортів пшениці / DURUM WHEAT FLOUR, трава Шикакай / SHIKAKAI GRASS, Шавлія / SAGE, Баобаба плоди / BAOBABA FRUIT, Стевія / STEVIA, Арджуна / ARJUNA , Ним / NEEM, Солодка / LICORICE, Вербена / VERBENA, масло гірчичне / MUSTARD OIL, Метилпарабен / METHYLPARABEN, ефіронамі масло лимона / LEMON ESSENTIAL OIL, дімол-П / DIMOL-P

Протипоказання:
Індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Made on
Tilda