Набір для догляду за обличчям - НІМ ТА ЧАЙНЕ ДЕРЕВО

1800,00
грн.
БІЛА М'ЯТА - Пінка для очищення жирної шкіри обличчя 100 мл.
Багата та м'яка формула піноутворюючого крему з потужними аюрведичними рослинами для глибокого очищення шкіри, що контролює надлишок поверхневого жиру.
Спосіб використання: Глибоке очищення: нанесіть на вологе обличчя та шию, обережно масажуйте до появи піни. Промити теплою водою. Повторіть, якщо потрібно. Уникайте зони навколо очей.
Склад: зелена оливкова олія, м'ята перецева, евкаліпт, зелений чай, олія гвоздики, солодка, масло Кокума, алое вера, натуральний вітамін Є із сої.

 НІМ ТА ЧАЙНЕ ДЕРЕВО - Мінеральна очищаюча маска для жирної та проблемної шкіри 30 гр.
Маска для обличчя з глибокою дією на основі багатої мінералами природної глини та балансуючою дією чайного дерева, яка очищує забруднені пори, ефективно видаляючи мертві клітини, акне, вугрі та зайвий жир.
Спосіб використання: Для глибокого очищення шкіри, нанесіть товстим шаром на обличчя та шию, уникаючи зони навколо очей. Залиште на 10 хвилин. Зволожте шкіру обличчя та масажуйте круговими рухами протягом 2 хвилин. Слідкуйте, щоб маска не засихала. Ретельно змийте.
Склад: Нім, Чайне дерево, Волоський Горіх, Кокос, Алое Вера, Ліщина, Оліва, Касторова олія, Бджолиний Мед, Арніка, Солодка, Водянка, Перцева М'ята.
 НІМ ТА ЧАЙНЕ ДЕРЕВО - Ексфоліатор для жирної та проблемної шкіри, 10г.
Ексфоліатор для обличчя МАРГОЗА І ЧАЙНЕ ДЕРЕВО з глибокою дією на основі багатої мінералами природною глиною і балансуючою дією чайного дерева, який очищає забруднені пори, ефективно видаляє мертві клітини, акне, вугри і зайвий жир.
Спосіб використання: Для глибокого очищення шкіри нанесіть легким шаром на обличчя і шию, уникаючи зони навколо очей. Залиште на 3 хвилини. Акуратно змийте теплою водою.
Склад: арніка, цейлонська маргоза, перцева м'ята, водорості, солодка, алое віра, ліщина.
 МАРГОЗА ТА ЧАЙНЕ ДЕРЕВО - Денний протектор для жирної та проблемної шкіри SPF5, 10г.
Щоденний матуючий крем-протектор, наповнений коктейлем ефірних масел і аюрведичних рослин, зберігає шкіру зволоженою, заспокоює і усуває жирний блиск.
Спосіб використання: Рекомендується наносити на очищену шкіру. Легко нанесіть кінчиками пальців на обличчя і шию, уникаючи області навколо очей.
Склад: маргоза, чайне дерево, алое вера, ліщина, арніка, солодка, водянка, перцева м'ята, оливкова та кокосова олії.
НІМ ТА ЧАЙНЕ ДЕРЕВО - Лікувальна маска проти вугрових висипань, 10г
Маска, що швидко діє, для лікування акне та вугревих висипів.
Спосіб використання: Рекомендовано наносити на очищену шкіру обличчя, для кращого результату використовуйте пінку для обличчя БІЛА М’ЯТА. Потім нанесіть маску на обличчя, уникаючи зони навколо очей, нанесіть товстий шар на проблемні ділянки. Залиште на ніч.
Склад: Маргоза, чайне дерево, алое вера, ліщина, арніка, солодка, водянка, перцева м'ята.
Made on
Tilda