Варення з троянди, 260 мл/ UKRANIAN ROSE

380,00
грн.
440,00
грн.

Один з найулюбленіших десертів - це варення з пелюсток троянд, купити і спробувати яке хотілося б багатьом. І тепер така можливість є. Популярний в багатьох країнах смаколик з традиційним і оновленим смаком можна придбати з доставкою по всій Україні. Купують цей десерт з різних причин:

• оригінально;

• романтично;

• смачно;

• корисно;

• цікаво спробувати.

А ароматні витончені пелюстки дикої карпатської троянди додають незвичайності і унікальності цьому оригінальному смаколику.

Корисний десерт

Солодке частування з трояндових пелюсток відоме давно. Йому завжди надавали особливого значення. Прекрасній квітці приписувалися магічні, цілющі, приворотні властивості. Тому не дивно, що частина з них перейшла і на витончений десерт. Багато з лікувальних якостей офіційна медицина підтвердила. А також знайшла в цих ніжних бутонах стільки переваг, що варення з рози купити для домашньої аптечки - рішення правильне і практичне.

Не дарма витончена троянда вважається жіночою квіткою. Такого, як у цих пелюстках, поєднання омолоджуючих і підтримуючих репродуктивну систему комплексів знайти складно.

У варенні з дикої карпатської троянди майстри-кондитери компанії NADIYA по максимуму зберегли цілющі властивості і вітаміни чудових квітів.

Made on
Tilda