Брамі таіл (200 мл)

490,00
грн.
Брамі Таіл поліпшує пам'ять, це чудовий тонік для мозку. Масло Брамі Таіл призначене спеціально для масажу голови. Масло має дуже високий рівень якості і містить екстракти різних лікарських рослин. Масажне масло допомагає розслабитись при тривалій розумовій роботі, знімає напругу з очей. Сприяє відновленню психоемоційного потенціалу. Тонізує нервову систему, зміцнює пам'ять і увагу, знижує поріг больової чутливості, має снодійний ефект. Надає омолоджуючу дію на організм.
Охолоджуючий ефект робить масажне масло Брамі Таіл особливо корисним в спеку, сприяє кращій переносимості підвищених температур. Має захисну дію по відношенню до волосся і шкіри голови.
Крім усього - є відмінним косметологічним засобом, так як містить величезну кількість мінеральних і органічних речовин, робить волосся блискучим і пишним, прискорює процес росту, активує волосяну цибулину. Запобігає передчасному посивінню і випадінню волосся.
Лікарські рослини
Bacora monnieri (бакопа Моньє, брамі) - повзуча болотна рослина висотою до 40 см. Росте в Індії на вологих і водних ділянках і в більшості випадків в напівнадводному стані. У медичних цілях використовується вся рослина, яка містить алкалоїди: брахмін, герпестін; сапоніни.
Одне з головних рослин древньої Аюрведи володіє вираженим заспокійливим, антидепресивним і тонізуючим ефектами, а також поліпшує пам'ять. Сприяє довголіттю, омолоджує організм, покращує голос.
Eclipta alba (екліпта біла, брінгарадж) - одне з найбільш дієвих аюрведических засобів для волосся. Попереджує процеси старіння. Робить волосся пишним, здоровими, повертає назад процеси облисіння і передчасне посивіння. Покращує обмін речовин, заспокоює нерви, сприяє міцному здоровому сну.
Aervea lanata (ЕРВА шерстистий, пол-пала, Бадрік) - дворічна трав'яниста рослина сімейства амарантових, висотою до 140 см. Росте в тропіках Індії в дикому вигляді, а також культивується.
Emblica officinalis (Амалакі,, ембліка лікарська, гінді - амла, санскр. - амалакі, індійський агрус)
Glycyrrhiza glabra (солодка гола, яштимаду) - багаторічна трав'яниста рослина. У "золотому ряду" рослин займає одне з перших місць, так як впливає на всі органи. В Аюрведичній медицині застосовується як "рослина-ключ" у багатьох рецептурах. Смак солодки маскує неприємний смак інших трав і може гармонізувати їх якості, нейтралізуючи жар і сухість, зменшуючи токсичність. Надземна частина солодки голої містить сапоніни, дубильні речовини, флавоноїди, ефірні олії, цукру, пігменти та інші речовини. Що використовується в складі рецептур протизапального, протистоцидного, спазмолітичного і противірусного засобу.
У коренях і кореневищах містяться тритерпеновий сапонін гліциризин (до 23%), ряд флавоноїдів (ликвиритин, ликвиритозид, ізоликвиритин та ін), ситостерин, крохмал, стероїди, ефірну олію, аспарагін, сахароза, глюкоза, манить, слиз, камеді, глабровая, глицирретовая і аскорбінова кислота.
Корінь солодки зменшує м'язові спазми, знімає запалення. Застосовується при лікуванні ревматичних проблем.
Солодка живить мозок, заспокоює розумове напруження, викликає почуття задоволення і гармонії.
Солодка покращує голос, зір, волосся і колір обличчя.
Sesame oil, Cows milk (коров'яче молоко, кшірам).
Made on
Tilda