Арджуна Arjuna SDM, 100таб

400,00
грн.
Усуває біль, нормалізує серцевий ритм, живить і зміцнює міокард, стимулює коронарний кровообіг, сприяє регенерації тканин, очищує і насичує кров киснем, балансує циркуляцію в малому колі кровообігу, стабілізує артеріальний тиск.
Арджуна знижує негативний вплив стресу на серцево-судинну систему, зменшує ризик утворення атеросклеротичних бляшок, знижує цукор крові, покращує сон, пам'ять, концентрацію уваги, дає енергію і «сердечну» силу. Важливою особливістю Арджуни є її вплив на кісткову систему людини: зміцнює кістки, сприяє засвоєнню кальцію в кістках і зубах, «зрощує» кістки, дає силу опорно-рухової системи людини.
Показання до застосування: баланс трьох дош, особливо вата і питта в серцево-судинній системі, стрес, кардіотоніків, «серцева» слабкість, біль в серці, тахікардія, аритмія, стенокардія, міокардит, міокардіодистрофія, інфаркт, постинфарктна реабілітація, вроджений порок серця, задишка, застійні явища в легенях, хронічна серцево-судинна недостатність, хронічна легенева недостатність, бронхіальна астма, безсоння, головня біль, мігрень, ментальне і розумове напруження, перелом кісток, травми і розтрощення кісток, незагойні рани, виразки, афтозно-виразковий стоматит.
Спосіб застосування: всередину по 1-2 капсулі 2-3 р. на день до їжі з теплою водою або в перервах між їжею. Добре поєднується з молоком, топленим маслом і медом. Препарат рекомендовано приймати за призначенням і під контролем аюрведичного лікаря.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість препарату, з обережністю в перший триместр вагітності, період лактації, в ранньому дитячому віці (до 3 років).
Склад: Арджуна (Terminalia arjuna).

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
email
Ваш номер
Доставка
Адреса(для курєрської доставки)
Місто та номер відділення Нової пошти(доставка на відділення)
Made on
Tilda