Spa Ceylon Ароматизатор для приміщення Лемонграс і Мандарин , 190мл

1110,00
грн.
Декоративний ароматизатор поєднує в собі вінтажні палички і волокна з чистими ефірними оліями і натуральними ароматичними сполуками.
Ароматизатор Лемонграсс і Мандарин – це суміш ефірних олій лемонграсу, лаванди та м'яти, які ніжно наповнюють ваші життєві простори ароматом, щоб заспокоїти, освіжити та гармонізувати ваше тіло, розум та душу.
Спосіб застосування: Відкрутіть кільце з горловини пляшки і зніміть внутрішню кришку. Вставте палички в пляшку, поставте на рівну поверхню і залиште, щоб акуратно розсіявся аромат. Щоб освіжити аромат: вийміть палички, переверніть їх догори дном і вставте. Аромат зберігається до 8 тижнів.
Корисно знати при використанні: тримайте ароматизатор подалі від пилу і бруду. Зберігайте ароматизатор подалі від прямих сонячних променів. Зберігайте в прохолодному, сухому місці. Уникайте контакту кімнатного ароматизатора зі шкірою. Уникайте потрапляння ефірних олій на поліровані, фарбовані або синтетичні поверхні. Тримайте в недоступному для дітей і домашніх тварин місці. Тримайте ароматизатор подалі від відкритого вогню.
Склад: Гілка дифузора з волокон з ефірними оліями лемонграсу, лаванди та м'яти.
Пдходить для всіх дош.

Подарунки: Подарункові набори

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
email
Ваш номер
Доставка
Адреса(для курєрської доставки)
Місто та номер відділення Нової пошти(доставка на відділення)
Made on
Tilda