Брамі гріта Brahmi ghrita, 200 гр

560,00
грн.
Основним компонентом Брамі Гріта є Брамі (або Брахмі, Сentella asiatica), олія гхі та 8 лікарських рослин.

Традиційно, Брамі - це тонік для розуму, розумової діяльності та нервової системи, а також Брамі вважається найкращим засобом для слуху.
Брамі дає розуму ясність і спокій, охолоджує його, зміцнює нервову систему, знімає дратівливість, допомагає подолати стрес та ментальні навантаження. Брамі грита покращує пам'ять та увагу.
Вплив на організм:
Особливі мікроелементи (апоніни, алкалоїди та глікозиди), присутні в рослині, мають потужний стимулюючий вплив на клітини головного мозку. Брамі покращує церебральний кровообіг, врівноважує функціонування півкуль головного мозку. Це супроводжується поліпшенням пам'яті, що позитивно впливає на розвиток інтелекту. Прийом Брамі рекомендований людям, які займаються активною розумовою діяльністю.
Брамі гріта м'яко знімає ознаки занепокоєння, тривоги та страхи у дорослих та дітей, усуває головний біль різного походження. Брамі Гріта діє як відмінне заспокійливе, тому воно ефективно застосовується при невротичних розладах, істерії, дратівливості, надмірної примхливості у дітей, проблемах зі сном через нав'язливу розумову активність та емоційне збудження, а також при підвищених навантаженнях та стресі.
Препарат сприяє нормалізації мозкового кровообігу, знімає спазм судин головного мозку, тому добре знімає біль голови, включаючи хронічний.
Брамі чудово бореться з ознаками старіння: тонізує серцево-судинну та розумову діяльність, зміцнює імунну систему, запобігає випаданню волосся, надає сил та продовжує тривалість життя.
Показання для застосування Брамі гріта:
головний біль
погіршенням пам'яті та слуху
надмірні розумові навантаження
безсоння
судоми нервового генезу (епілепсія)
дегенеративні процеси нервової системи (розсіяний склероз, хвороба Паркінсона)
часті застудні захворювання, запалення придаткових пазух носа (гайморит, фронтит та ін.) та мигдаликів; алергічні риніти (поліноз)
шкірні захворювання
покращує здібності до зачаття
Протипоказань немає.
Спосіб застосування:
1 ч. л. (приблизно 15 мл) – двічі на день за півгодини до їжі, запиваючи теплою водою. Щоб перебити маслянистий присмак у роті від прийому гріти, можна розсмоктати чайну ложку чаванпрашу.
За допомогою брамі гріта можна робити процедуру «Насья» - закапування 3-5 крапель олії в ніс. Для цього потрібно трохи нагріти масло, щоб воно стало рідким.
Насья з Брамі грітою підвищує ясність розуму, пожвавлює свідомість та інтелект, очищує пазухи, покращує зір та голос.
Можлива індивідуальна нестерпність компонентів препарату. Не слід призначати дітям віком до 14 років.
Передозування може супроводжуватися головним болем та свербінням шкіри. Якщо ви відчули неприємні відчуття після прийому брамі, зменшіть дозування.
Склад:
Go Ghrita – 100%
Екстракти з:
Brahmi - Bacopa monnieri - 100%
Порошок -
Sunthi - Zingiber officinale - 0,16%
Maricha - Piper nigrum - 0,16%
Pippali - Piper longum - 0,16%
Nasottar - Operculina turpethum - 0,32%
Danti - Baliospermum montanum - 0,16%
Shankhapushpi - Convolvulus pluriculis - 0,16%
Aragvadha - Cassia fistula - 0,16%
Saptala - Euphorbia dracuncu - 0,16%
Vidang - Embelia ribes - 0,16%

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
email
Ваш номер
Доставка
Адреса(для курєрської доставки)
Місто та номер відділення Нової пошти(доставка на відділення)
Made on
Tilda