Чітракаді Ваті (60 таб)

200,00
грн.
Чітракаді ваті є одним з кращих класичних аюрведических препаратів для поліпшення травлення, при дизентерії, газах в черевній порожнині і т. д. Чітракаді ваті збільшує вогонь травлення, а також підвищує апетит, допомагаючи печінці функціонувати краще. Ця формула є найкращою при неправильному травленні або відсутності травного вогню. Вона працює при нетравленні шлунка, відсутності апетиту, газах в черевній порожнині і видаляє аму зі шлунка та кишечнику. Це сприяє підвищенню апетиту і покращує травлення. Стимулюючи спалювання жиру, Чітракаді допомагає знизити жирові відкладення в тканинах.

Склад
Чітрак - свінчатка цейлонська (Plumbago zeylanica) - має протизапальну і знеболюючу дію. Зменшує кількість ліпідних відкладень в крові і печінки, сприяє зниженню рівня холестерину в крові.

Трікату - суміш трьох гострих смаків - Перець чорний (Piper nigrum), Піппалі (Piper longum) і Імбир (Zingiber officinale) - очищає від шлаків, покращує апетит, підсилює травлення, є вітрогонним і відхаркуючим засобом.

Перець чорний видаляє холестерин, підсилює метаболізм.

Перець довгий має сильну антисептичну дію, стимулює роботу шлунково-кишкового тракту, підвищує апетит, секрецію шлунка і підшлункової залози. Завдяки вмісту сільватіна, сітостероідов і метілпіперіна усуває застій жовчі і нудоту. Імбир лікарський стимулює травлення, допомагаючи організму вивести токсини з кишечника і розщеплює жири.

Айован - Кмин запашний (Trachyspermum ammi) - сильний стимулятор травної, дихальної та нервової систем. Покращує метаболічні процеси, порушені застійними явищами.


Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
email
Ваш номер
Доставка
Адреса(для курєрської доставки)
Місто та номер відділення Нової пошти(доставка на відділення)
Made on
Tilda