Ашвагандха Гріта Ashwagandha Ghrita, SDM

330,00
грн.
Ашвагандха Гріта – аюрведичне трав’яне масло, приготоване з коренів Ашвагандха. Чудовий тонік, що наповнює енергією весь організм, нормалізує вагу, покращує комплекцію тіла, збільшує витривалість, покращує роботу нервової системи. Один з найкращих препаратів в Аюрведі для збільшення м’язової маси.
До складу Ашвагандха Гріта входять компоненти, що поліпшують метаболізм, збільшують життєву силу і енергію. Ашвагандха також є ефективною расаяною при ревматичних і астматичних дисбалансі.
Це найкращий омолоджуючий засіб, особливо для м’язів, кісткового мозку та репродуктивної системи. Також Ашвагандха – одна з найпотужніших тонізуючих трав, здатна наповнити енергією організм. Зміцнює тіло, і сприяє підвищенню гнучкості.
Основні властивості препарату:
Покращує живлення тканин, у тому числі і головного мозку; нормалізує розумову роботу та покращує пам’ять; допомагає впоратися з мігренню і безсонням; ефективна при тривожних станах, які супроводжують нервовими порушеннями; знімає синдром хронічної втоми; допомагає при статевій дисфункції у чоловіків і комплексному зціленні безпліддя у жінок; підвищує потенцію; зміцнює репродуктивну систему та нормалізує менструальний цикл, полегшує перебіг передменструального синдрому, позбавляє від болю в області живота і грудей; сприяє відновленню після травм; сприяє виробленню гормону росту; підтримує організм при онкологічних захворюваннях; корисна при тютюнопалінні.
Показання до застосування:
Мігрень і безсоння; тривожний стан при нервових порушеннях; синдром хронічної втоми; статева дисфункція у чоловіків, безпліддя у жінок; зміцнює репродуктивну систему та нормалізує менструальний цикл; покращує живлення тканин, у тому числі і головного мозку; нормалізує розумову роботу та покращує пам’ять;
Спосіб застосування та дози:
Приймати внутрішньо по 1 чайній ложці двічі на день з молоком або за призначенням аюрведичного лікаря.
Склад Ашвагандха Гріта:
Aswagandha, Ajamamsam, Sita, Atmaguptaphala, Madhuyashti, Salamamsiri, Tukakshiri, Trijata, Kosa, Lavanga, Kshaudra, Ghrita.

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
email
Ваш номер
Доставка
Адреса(для курєрської доставки)
Місто та номер відділення Нової пошти(доставка на відділення)
Made on
Tilda