Противірусний комплекс Церіліум Cerilium LIFE SCIENCE, 10мл

780,00
грн.
CERILIUM
Церій було відкрито в 1803 році одночасно в Швеції і Німеччині і названо на честь карликової планети Церери, а ту в свою чергу – римської богині родючості. Церій є найбільш поширеним на Землі і найменш дорогим з рідкоземельних елементів
Cerilium – це новий підхід у профілактиці та збереженні здоров'я людини. Це синергія трьох активних механізмів, що дає максимальну ефективність при комплексному лікуванні інфекційно-вірусних захворювань та надійно від них захищає.
Cerilium рекомендовано для покращення стану всього організму, підтримання якості та продовження активного життя, попередження передчасного клітинного та біологічного старіння.

Cerilium показаний пацієнтам із зниженою антиоксидантною та імунною активністю, особам із зниженим життєвим тонусом, а також при роботі в небезпечних умовах праці або районах з підвищеним рівнем радіації.

БЛОКУЄ РЕПРОДУКЦІЮ ВІРУСІВ ТА БЛОКУЄ ВІДТВОРЕННЯ ЇХ РНК

ЗАПОБІГАЄ РОЗВИТКУ УСКЛАДНЕНЬ ТА ПРИСКОРЮЄ ОДУЖАННЯ

ПЕРЕШКОДЖАЄ РУЙНІВНІЙ АКТИВНОСТІ ВІЛЬНИХ РАДИКАЛІВ В УСЬОМУ ОРГАНІЗМІ.

СПРИЯЄ РЕГЕНЕРАЦІЇ ВСІХ КЛІТИН

ОМОЛОДЖУЄ СИСТЕМИ ОРГАНІЗМУ

ПОПЕРЕДЖАЄ РОЗВИТОК НЕЙРОДЕГЕНЕРАТИВНИХ ПРОЦЕСІВ

ЗАХИЩАЄ ВІД ШКІДЛИВОГО ВПЛИВУ ХІМІО-РАДІОТЕРАПІЇ
ОСНОВНІ ДІЇ
1 Противірусна
Механізм дії полягає у взаємодії двох частин. Взаємодія вірусу та наночастинки діоксиду церію створює систему вірус-наночастинка, завдяки чому вірус втрачає можливість проникнення всередину клітини і тим самим зменшується його інфекційна активність. Таж система блокує процеси реплікації вірусної ДНК всередині самої клітини.

Даний механізм взаємодії вірусів з наночастинками, притаманного тільки нанорозмірним фізичним системам є універсальним, не залежить від форми і структури наночастинки та вірусу.

Саме цей механізм дозволяє використовувати препарат Cerilium у комплексному лікуванні та профілактиці інфекцій та вірусів різного походження. Cerilium проявляє активність щодо вірусів герпесу, вірусу везикулярного стоматиту, вірусу грипу, короновіруси, вірусу імунодефіциту людини.

2 Антиоксидантна
За рахунок цитрату наночастинки діоксиду церію цілеспрямовано доставляється в зону максимальної концетрації активих форм кисню, саме там, проявляючи максимальну антиоксидантну активність.

Цей механізм полягає у тому що, багатоядерний комплекс цитрату з іонами церію у самій клітині забезпечує тропність частинок у зону циклу Кребса (цикл трикарбонових кислот, який проходить у мітохондріях. Оскільки саме в мітохондріях відбувається формування активних форм кисню (АФК) у клітині, що в разі будь-якої патології призводить до окислювального стресу і окситозу (апоптозу) клітини. І основна антиоксидантна функція наночастинок діоксиду церію проявляється в зоні максимальної концентрації АФК. Саме цей механізм дозволяє використовувати препарат Cerilium у великому спектрі захворювань та станів організму в основі, яких лежить окислювальний стрес.

Cerilium пригнічує процеси перекисного окислення ліпідів клітинних мембран та ліпопротеїдів сироватки крові; зменшує проникність та ламкість капілярів, зміцнюючи стінки; покращує мікроциркуляцію; сприяє укріпленню структури та підтримки функції клітинних мембран; нормалізує синтез колагену, еластану; нормалізує рівень холестерину та тригліцидів у крові; стимулює процеси регенерації слизової оболонки шлунку та дванадцятипалої кишки; зниження вірогідності захворювання на цукровий діабет; зниження ризику розвитку атеросклерозу та пов’язаних з ним ішемічних захворювань; сповільнення перекисних процесів в кришталику та судин сітківки; виражений вплив на репродуктивну активність; попереджає утворення та діяльність остеокастів.

3 Універсальний модифікуючий агент
Дослідженнями показано ефективність застосування Cerilium, як агента, що підвищує активність білкових препаратів та пролонгує їх дію. Цей механізм базується на тому, що наночастинки утворюють комплекси з різними за природою біологічно-активними речовинами: інтерферон, фактор некрозу пухлин чи складовими компонентами вакцини та є універсальним.

Дана властивість допоможе вирішити задачі зменшення терапевтичної дози лікарських засобів та зменшення терміну лікування в цілому. Підвищить ефективність противірусної терапії.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО СПОЖИВАННЯ
Cerilium рекомендований як додаткове джерело антиоксидантів для підтримки захисних сил організму у період підвищеної захворюваності на грип та ГРВІ та у періоди епідемій; у комплексному лікуванні та профілактиці інфекцій та вірусів герпесу, везикулярного стоматиту, імунодефіциту людини

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням потребує консультації лікаря.

СКЛАД
Діюча речовина: цитрат діоксиду церію – 1,4мг;

Допоміжні речовини: цитрат магнію – 4мкг; цитрат цинку – 2мкг; цитрат срібла – 0.15мкг; вода очищена – до 10мл

ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
ГРИП
Одна з ключових властивостей частинок нанокристалічного діоксиду церію – їх здатність інактивувати активні форми кисню і перешкоджати окислювальному стресу. В ході досліджень була модифікована одна з антигрипозних вакцин наночастинками діоксиду церію. Так, у піддослідних, імунізованих модифікованою вакциною, спостерігався істотний приріст титрів антитіл до всіх трьох різновидів вірусу грипу, які входили до складу досліджуваної вакцини. До вірусів грипу A/H1N1 і A/H3N2 виявлено приріст рівня антитіл у вісім разів, а до вірусів грипу В – в чотири рази!

РОДИНА CORONAVIRIDAE
Сьогодні у світі проводяться наукові дослідження, спрямовані на подолання COVID-19. Серед досліджуваних препаратів є Cerilium – вже відомо, що препарат пригнічує реплікацію РНК-вірусів та який можна використовувати, як зміцнюючий та імуномодулюючий засіб для профілактики та комплексного лікування вірусних захворювань.

Були проведені експериментальні дослідження на моделі коронавірусів, таких як трансмісивний гастроентерит у свиней та інфекційний бронхіт у птиці, та виявлено, що препарат має сильні противірусні властивості, антиоксидантну активність і здатність зменшувати запалення легенів.

Дослідження проводились в:

-Інституті епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАН України,

–Інституті мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України

–Інституті експериментальної і клінічної ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук України

–Marmara Research Center TÜBİTAK Genetic Engineering and Biotechnology Institute.

Дослідження показують результативність в боротьбі зі збудниками вірусних хвороб, що дає надії на використання цього препарату для профілактики та лікування коронавірусів. Сьогодні препарат перебуває на вивченні в міжнародних лабораторіях, після чого розпочнеться етап клінічних досліджень з метою визначення його впливу на перебіг COVID-19.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
email
Ваш номер
Доставка
Адреса(для курєрської доставки)
Місто та номер відділення Нової пошти(доставка на відділення)
Made on
Tilda