Ашвагандха Лехья Ashwagandha Leha SDM, 300г

410,00
грн.
Ашвагандха лехья – традиційна аюрведична формула у формі джему (лехья), головним компонентом якого є Ашвагандха. Ашвагандха (Withania somnifera) – індійський женьшень, фізаліс, зимова вишня – рослина, що входить в десятку золотих трав аюрведи, одна з найуживаніших в аюрведі.
Відновлює втрачену енергію, особливо після перенесених хвороб і стресогенних періодів життя, забезпечує витривалість тіла, прискорює відновлення після важких спортивних навантажень
Вона досить приємна на смак, так як має солодкий смак, що дозволяє легко її використовувати в лікуванні дітей. Добре перетравлюється, живить тіло і розум в тому числі і за рахунок важливих інгредієнтів, таких як підсолоджувачі та топлене масло (гхі). Одна з не багатьох традиційних формул, яка містить у своєму складі поряд з травами і тваринні продукти (козяче м'ясо).
Ашвагандха лехья має антиоксидантну активність, збалансований вплив на центральну нервову систему, збільшує оджас (речовина щастя) і живить всіі дхату (тканини). Відновлює і підтримує репродуктивну активність у чоловіків (афродизіак). Ефективна при втраті пам'яті, покращує сон і психічне здоров'я. Уповільнює процеси старіння. Надає досить швидкий і виражений ефект у порівнянні, наприклад, з порошками і таблетками, завдяки топленому маслу. Ці якості роблять цю формулу також найкращою для ослаблених і літніх людей, а також для людей, що мають надмірні психоемоційні навантаження і стреси.
Показання до застосування: дисбаланси вата-доші, стрес, виснаження, слабкість, анорексія, худоба, кахексія, відставання у зрості та вазі у дітей, перевтома, нервове і фізичне виснаження, період відновлення, виснаження у підлітків, м'язова слабкість, болі в тілі, безсоння, погіршення пам'яті, статева слабкість, безпліддя, сперматорея, полюції, білі, порушення менструального циклу, розсіяний склероз, паралічі, ревматизм, артрити різної етіології, залізодефіцитна анемія, туберкульоз. Ашвагандха лехья також буде корисна людям, що знаходяться в досить похилому віці, живуть в періоді життя вати, так як допомагає зберегти чистоту розуму, покращує пам'ять, а також запобігає розвитку дегенеративних процесів в клітинах мозку, що призводять до тяжких розладів центральної нервової системи, таким як хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, деменція та інші.
Протипоказання до застосування: цукровий діабет, підвищений рівень холестерину, ожиріння. З обережністю під час вагітності та лактації.
Застосування: внутрішньо від 1/3 до 1 ч. л. 2-3 р. на день до їжі з теплою водою або кип'яченим теплим молоком і дрібкою куркуми. Препарат рекомендовано приймати за призначенням і під контролем аюрведичного лікаря.
Склад Ашвагандха лехья: Ашвагандха (Withania somnifera), Мукуна пекуча (Mucuna pruriens), Солодка (Glycyrrhiza glabra), Маранта тростяноподібна (Maranta arundinacea), Кардамон справжній (Elettaria cardamomum), Кориця (Cinnamomum verum), Патра (Cinnamomum tamala), Мускатний горіх (Myristica fragans), Гвоздика (Syzygium aromaticum), тростинний цукор (saccharum officinarum), топлене масло (ghee), мед (нoney), козяче м'ясо (ajamamsam).
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
email
Ваш номер
Доставка
Адреса(для курєрської доставки)
Місто та номер відділення Нової пошти(доставка на відділення)
Made on
Tilda